Aktuality
Proč si zvolit právě nás?
  • zkušená, důvěryhodná montážní četa
  • výrobky vysoké kvality
  • dostupné ceny
  • blesková dodávka
  • zaměření na místě
  • spolehlivý servis

Polykarbonát

Naše společnost Vám nabízí široký sortiment polykarbonátových desek. Dodáváme je jako součást zasklívání a zastřešení zimních zahrad, škol, sportovišť, zemědělských a průmyslových budov i klenbových střech, světlíků podkrovních oken, solárních panelů, přístřešků apod.. Podle potřeby vyrobíme konstrukci ze železa nebo ze dřeva.

Polykarbonátové desky se dobře ohýbají, vytvářejí obloukové konstrukce. Velmi dobře propouštějí světlo, dobře se opracovávají, dají se lepit, za studena i za tepla ohýbat. Materiál nabízí značnou odolnost vůči nárazu a vysoký odpor vůči mechanickému tlaku, velmi dobře odolný vůči vnějšímu mechanickému poškození (silný vítr, ledovec, vandalismus, působení tepla…). Největší výhodou oproti klasickému sklu je odolnost proti nárazu, ohebnost a cena.

 

Dutinkový polykarbonát:

4-25 mm tlustý, s UV ochranou, s nabídkou v barvě průsvitné, opál a bronzová

Nejčastější místo využití:
zasklívání a zastřešení zimních zahrad, škol, sportovišť, zemědělských a průmyslových budov i klenebních střech, světlíků, podkrovních oken, solárních panelů, přístřešků apod..

 

Litý polykarbonát:


1-15 mm tlustý, s UV ochranou, s nabídkou v barvě průsvitná, opál a bronzová

Nejčastější místo využití:
přístřešky, překrytí teras, zastřešení parkovacích ploch pro auta, zasklívání a zastřešení zimních zahrad, světlíky průmyslových budov, portál, výklady, podkrovní okna, oplocení strojů,…